Zeszuta Sp. z o. o. sponsorem IX Otwartych Mistrzostw Ziemi Lubelskiej w Ratownictwie Medycznym
Zeszuta Sp. z o. o. sponsorem IX Otwartych Mistrzostw Ziemi Lubelskiej w Ratownictwie Medycznym
11 czerwca 2018

Nasza Spółka miała przyjemność sponsorować tegoroczne mistrzostwa w ratownictwie medycznym. Wydarzenie odbywało się w dniach 6-8 czerwca 2018 roku w Lublinie, a organizowało je Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie, przy współpracy z Związkiem Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ.

Uroczyste rozpoczęcie zawodów miało miejsce w sali bankietowej Hotelu “Luxor”. Wśród zaproszonych gości był obecny Pan Wincenty Zeszuta, Prezes Zarządu naszej Spółki.

W mistrzostwach wzięło udział 15 zespołów medycznych z całego kraju, które konkurowały ze sobą w zadaniach przygotowanych przez lubelskie pogotowie i partnerów mistrzostw. Wśród pojazdów, które służyły ratownikom w poszczególnych konkurencjach, nie mogło zabraknąć karetek wyprodukowanych przez Zeszuta Sp. z o. o.

Konkurencje mistrzostw odbywały się na terenie całego Lublina. I Miejsce zdobyło Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach, II miejsce – Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie – SP ZOZ, zaś III miejsce – Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” SP ZOZ w Warszawie.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym zawodnikom życzymy powodzenia w kolejnych edycjach Mistrzostw!

Materiały informacyjne: Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie. www.pogotowie.lublin.pl

Wszystkie aktualności