Kariera
Dołącz do Nas

Zeszuta Sp. z o. o. to firma rodzinna, które może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Od samego początku działalności Spółki ściśle współpracujemy z marką Mercedes – Benz. Najpierw, jako dealer, a następnie jako producent zabudów specjalnych na bazie pojazdów tejże marki. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz fachowa obsługa Klientów. Realizacja założonych celów nie byłaby możliwa bez zaangażowania oraz wiedzy naszych pracowników, którzy od lat współtworzą historię naszej firmy.

Nasz Zespół

Nasz Zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, posiadający fachową wiedzę na temat produkcji zabudów specjalnych. Biorą czynny udział w całym procesie realizacji zamówienia – od etapu projektowania, aż do momentu wydania gotowego produktu.

Naszą Spółkę współtworzą także doświadczeni pracownicy, odpowiadający za sprzedaż i serwis pojazdów marki Mercedes – Benz, a także fachowcy specjalizujący się w sprzedaży oryginalnych części samochodowych tejże marki.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazne miejsce pracy,
  • rozwój zawodowy,
  • szkolenia w centrali Mercedes – Benz Polska,
  • możliwość pracy dla renomowanej marki samochodów
  • udział w realizacji projektów dla kluczowych klientów takich, jak Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Zdrowia czy Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Nasza Firma ściśle współpracuje z Uniwersytetem Techniczo-Humanistycznym im. K. Pułaskiego w Radomiu, a także z Zespołem Szkół Samochodowych im. rotmistrza W. Pileckiego w Radomiu. Adepci tychże ośrodków naukowych mają możliwość odbywania w naszej Spółce praktyk zawodowych.

Dokumenty aplikacyjne, zawierające CV oraz list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: kadry@zeszuta.pl