Lekki pojazd kwatermistrzowski
Wsparcia akcji ratowniczo-gaśniczych

Pojazd zabudowany na podwoziu typu „Combi”. Wyposażony w system uprzywilejowania – belkę świetlną, lampę błyskową w tylnej części, dwie lampy w pasie przednim pojazdu. Wszystkie lampy systemu uprzywilejowania wykonane zostały w technologii LED.

Wnętrze pojazdu składa się z trzech części. Pierwsza to kabina kierowcy, w której znajduje się m.in. podwójna ławka dla pasażerów. Druga część to przestrzeń serwisowa, wyłożona materiałem łatwo zmywalnym, z wygłuszeniem oraz izolacją termiczną. Obsługa pojazdu ma do dyspozycji zabudowane szafki, wykonane z materiałów nierdzewnych, dodatkowo wyposażone w zlew oraz słupki z szufladami. Szafki zostały przystosowane do przechowywania w nich specjalistycznego wyposażenia pojazdu. Montowany na stałe regał umożliwia przechowywanie aparatów ciśnieniowych, część serwisowa zawiera także stojak na butle tlenowe. Dodatkowo, przy stojaku zamontowany jest panel dystrybucji powietrza do ładowania butli.

Trzecia część pojazdu to przestrzeń techniczna, posiadająca agregat prądotwórczy o mocy 10.7 kW oraz kompresorem powietrza 200/300 bar. Wszystkie urządzenia zostały zamontowane na wysuwanych szufladach. W górnej części przedziału technicznego znajdują się zabudowane półki na dodatkowe wyposażenie takie, jak aparaty ciśnieniowe. Pojazd posiada układ chłodzenia przestrzeni technicznej, z dodatkowym wentylatorem wspomagającym. Część techniczna została oddzielona od przestrzeni serwisowej za pomocą ściany działowej, wykonanej z materiałów niepalnych.